Menu Close

KAZIUKO MUGĖ

2024 m. kovo 5-ąją Kaziuko mugė šurmuliavo Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Berželis“.

Antrus metus iš eilės organizuojama mugė buvo labai laukta. Įstaigos darbuotojai, siekdami sukurti nepakartojamą ir įdomią Kaziuko mugės atmosferą, nuo vasario 1 d. organizavo kūrybines dirbtuvėles. Jos buvo skirtos ne tik renginio pasiruošimui, bet ir plėtojo visos bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą. Dirbtuvėlių metu buvo gaminamos rankų darbo žvakės, dovanų dėžutės, muiliukai, atvirutės, papuošalai, veltinio delninės, megztos rankinės, plaukų papuošimai, žaidimai, molinukai, velykinės dekoracijos ir t.t.

Į pasiruošimą renginiui noriai įsitraukė ir vaikučių tėveliai. Jie padėjo mokytojams ir vaikams gaminti ne tik estetiškus bet ir praktiškus darbelius.

Su meile pagamintų įvairiausių rankdarbių bei skanumynų, įsigyti atkeliavo gausus būrys mugės lankytojų: tėveliai, seneliai, kiti artimieji, darbuotojai, socialiniai partneriai.

Mugės metu veikė kavinukė „Išdykęs zefyriukas“. Joje šventės dalyviai galėjo už simbolinį mokestį paskanauti karštos kakavos su zefyriukais ir taip sugrįžti į savo vaikystės prisiminimus.

Šventės metu netrūko pakilios nuotaikos, bičiulystės, tarpusavio komunikacijos bei juoko. O už gautas lėšas planuojama praturtinti lopšelio-darželio kiemo edukacines erdves vaikų žaidimams ir tyrinėjimams.

Tačiau svarbiausia buvo bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmas, kuris dar labiau suartina šeimą ir ugdymo įstaigą, o vaikams tai  tinkamas pavyzdys, kaip nepamiršti mūsų tradicijų ir papročių. Tikimės, jog dalyviai į šią šventę sugrįš ir kitą kartą.

Skip to content